Pozycjonowanie stron WWW (naturalne, organiczne)

Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych i wbrew pozorom najtańszych form długoterminowej (abonamentowej) promocji stron WWW w wyszukiwarkach internetowych. Jeśli posiadacie Państwo atrakcyjnie wykonaną stronę na którą trafiają nieliczne, przypadkowe osoby, bądź Ci którym adres został bezpośrednio podany w innej formie reklamy to oznacza, że:

  1. Należy się poważnie zastanowić, po co wydano tyle pieniędzy na stworzenie nowoczesnej strony internetowej, skoro prawie nikt jej nie odwiedza, a na pewno nie grono potencjalnych klientów.
  2. Wskazane jest właśnie wypozycjonowanie serwisu tak, aby wyszukiwarki z których korzysta większość internautów zwracały adres Państwa strony WWW na pierwszej stronie wyników dla odpowiednich słów/fraz kluczowych. Niewątpliwie, w Polsce najpopularniejszą  wyszukiwarką jest  Google Inc, która jest potentatem. Ciekawość i cierpliwość szukających pozwala dotrzeć do strony drugiej, maksymalnie trzeciej.

Pozycjonowanie wykonuje się po zrealizowaniu budowy strony internetowej i uzupełnieniu podstron o odpowiednie materiały, dlatego jest to zupełnie odrębna usługa. Pozycjonuje się średnio 20 fraz kluczowych, ale może ich być mniej lub więcej.

Pozycjonowanie organiczne

Są to wyniki zawierające adresy i opisy stron WWW poza częściami strony z reklamą płatną Google AdWords:

Wyniki pozycjonowania organicznego

Koszt pozycjonowania

Rozliczanie następuje na podstawie co miesięcznego raportu. Koszt pozycjonowania liczony jest od frazy kluczowej, dla której adres pozycjonowanej strony znajdzie się na 1 stronie wyników w wyszukiwarce www.google.pl i zależy m.in. od ilości słów jakie zlecił klient, od konkurencyjności fraz, czy ilości reklam.

Co otrzymuje klient

  1. Co tydzień raport z pozycji za każdy dzień
  2. Raz w miesiącu raport badania pozycji za cały miesiąc wraz z kosztorysem.
  3. Panel do monitorowania pozycji:

Monitoring pozycji

Jeśli fraza kluczowa nie znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki pod adresem www.google.pl przez dłużej niż miesiąc Klient za nią nie płaci - my ją cały czas pozycjonujemy.

Pobierz ofertę pozycjonowania stron internetowych


Zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferta

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.